קורסי פסיכומטרי - איך יודעים איפה ללמוד ?

כולם רוצים להצליח, כולם רוצים את ה"הכי טוב", אבל לא תמיד יודעים איך ! כיום יש הרבה קורסי פסיכומטרי שמטרתם להכין את המועמדים לבחינה ולתת להם את כל הכלים הדרושים כדי להתמודד עם הבחינה בצורה הטובה ביותר. חשוב להדגיש - אין קורס שהוא "הטוב ביותר". קורסי ההכנה לבחינה הפסיכומטרית בעלי אופי שונה ולכן לכל אחד יתאים קורס אחר.

הממוצע שלנו טוב יותר ?

קורסי ההכנה לבחינה הפסיכומטרית מפרסמים את ממוצע הציונים של תלמידיהם כדי למשוך תלמידים נוספים אך חשוב להבין שאין ביכולתם לדעת כמה קיבלו תלמידיהם, מאחר והציונים אינם נשלחים למכוני הלימוד.

מה חשוב לבדוק ?

מי המדריך - אחד הדברים החשובים ביותר. בכל מקום יגידו לכם שהמורים הם הטובים ביוצר בארץ אבל כדאי מאוד לברר מיהו המדריך שיהיה בקורס שלכם, אם אפשר תלכו לשיעור ניסיון ותבדקו אם הוא עונה לדרישותיכם.

עוקבים אחריי - בדקו שבקורס ישנו מעקב אישי שילווה אתכם לאורך הקורס. ישנם 2 סוגי מעקב:
- לאחר תרגול באינטרנט אחוזי ההצלחה שלכם נשלחים למדריך והוא עוקב אחרי ההתקדמות שלכם.
- בחנים המחולקים בכיתה הבודקים את מצב התלמיד בנושאים מסויימים.

כמה תלמידים - מספר התלמידים בקורסים השונים נע בין 25 ל- 40 והוא משפיע על היחס האישי וקצב ההתקדמות בחומר הלימוד. בדקו מהו מספר התלמידים בכיתה שלכם והאם ישנם מפגשים אישיים מעבר לשעות הלימוד כדי להבטיח שתקבלו יחס אישי שיתאים לכם את תוכנית הלימודים הטובה ביותר.

כמה זמן הקורס - מאחר ומסת החומר לבחינה היא יחסית גדולה כמה שיותר זמן זה יותר טוב ולכן בדקו את אורך הקורס וזיכרו שככל שהוא ארוך יותר כך התוצאות שלכם תהיינה טובות יותר. מעבר למשך הקורס בדקו כמה שעות הקורס. כיום היקף השעות הוא בדר"כ בין 170 ל- 200 שעות מלאות. שימו לב אם מדובר בשעה מלאה (60 דקות) או שעה אקדמית (45 דקות).

 

מלאו את הפרטים והקורסים המובילים יחזרו אליכם עם כל ההנחות והמידע בחינם וללא התחייבות: